LANDCRAFT CREW

Naše objemy jsou a budou malé. Počítáme s tím, že budeme mít často vyprodáno, a že se nedostane na všechny. Naše produkty velmi pravděpodobně nenajdete v obchodech. Naprostá většina jich půjde přes mailing list a v některých případech se dostanou ještě na jeden nebo dva spřátelené eshopy.

Vždycky ale budeme dbát na to, aby se k nim dostalo naše tvrdé jádro. Hardcore fans. Budeme jim říkat LANDCRAFT CREW. To jsou lidi, kteří jsou nám blízko. Posunují nás vpřed, pomáhají nám dělat to, co považujeme za zásadní. Chodí s námi na plané ovoce, na špendlíky, na trnky. Sbírají s námi byliny, vozí nám z dovolené zajímavé ingredience, pomáhají nám při destilaci a vidí do celého zákulisí lihovaru. Můžete to být i vy.

Nemáme před váma tajnosti. Pokud se chcete zapojit do toho, co děláme, jste jedině vítáni. Rádi vám ukážeme postupy výroby likérů, destilaci nebo zakládání kvasů. A budeme rádi, když nám vy na oplátku s něčím pomůžete. Kdy třeba?

V pondělí 28. října jdeme na šípky. Začínáme cca v 10 hodin dopoledne tady: https://mapy.cz/zakladni?x=14.2780862&y=50.2347148&z=20&base=ophoto

Kolem třetí se pak přesuneme do lihovaru, šípky naložíme do lihu a uděláme prohlídku s ochutnávkou. O
Na sebe hadry, s sebou snad nic. Uděláme nějaký piknik, vezmeme nějaké jídlo, má být krásně.
Pokud se chcete pochlubit nějakou dobrotou z vlastní produkce (marmelády, chutney, chleba, klobásky, sýry atd) berte s sebou!