ABSINTHE LE TRADITIONNEL

Tohle není v pravém slova smyslu náš produkt. Ale vzniknul u nás a je opravdu výjimečný, takže cítíme povinnost vás na něj upozornit. Vyrobil ho u nás Petr Šlechta, farmaceut a nadšený absinthista, který si chtěl splnit svůj sen - vyrobit si absinthe podle svých představ, dát mu legální rámec a dostat ho do prodeje. Tímto se mu to povedlo a my mu k tomu gratulujeme. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
1 000 CZK 826,45 CZK bez DPH
ABSINTHE LE TRADITIONNEL

Tohle není v pravém slova smyslu náš produkt. Ale vzniknul u nás a je opravdu výjimečný, takže cítíme povinnost vás na něj upozornit. Vyrobil ho u nás Petr Šlechta, farmaceut a nadšený absinthista, který si chtěl splnit svůj sen - vyrobit si absinthe podle svých představ, dát mu legální rámec a dostat ho do prodeje. Tímto se mu to povedlo a my mu k tomu gratulujeme. Takhle Petr popisuje vlastními slovy svou tvorbu:

Při tvorbě tohoto absinthu bylo hlavním cílem vystihnout ducha doby a ztvárnit verte absinthe ve své nejpřirozenější, a pro mě zatím nejpřitažlivější formě. Lhal bych, kdybych tvrdil, že při vývoji Tradicionelky jsem se neinspiroval dobovými postupy a konkrétními recepty, nicméně nebylo nikdy mým cílem vytvářet zde iluzi staletého nápoje. Tradiční v názvu odkazuje zejména na složení receptu, ve kterém nenajdete žádné exotické koření či květy ze vzdálených koutů světa. Za to vás ale jistě překvapí důrazem na kvalitu zpracování a opravdu pečlivou selekci použitých bylin. V tom je jeho největší kouzlo.

 

Obsah: 0,375 l

Alkohol: 66,6%

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení