PROHLÍDKA DESTILERIE S OCHUTNÁVKOU

Landcraft není běžný lihovar, je spíše laboratoří, v níž se věnujeme přírodním látkám, zejména těm, které si sami pěstujeme nebo sbíráme.  Můžete se všemi smysly dotknout desítek různých projektů, nejde jen o destilaci. Macerujeme a extrahujeme lokální byliny i další materiály, studujeme obsahové látky, hledáme nejstarší receptury, ale i ty nejnovější poznatky vědy. Znovuobjevujeme nezměrnou paletu chutí a vůní, kterou příroda v evoluci vytvářela od počátků života, ale pracujeme i s materiály, které mnozí považují za odpad. Tuhle atmosféru můžete zažít osobně, když se u nás stavíte na prohlídku s ochutnávkou. Ochutnáte nejen to co už máme za sebou, ale taky desítky rozdělaných projektů.

Prohlídka s degustací a výkladem trvá více než dvě hodiny a realizujeme ji minimálně pro tři účastnice nebo účastníky, optimální počet je do osmi lidí. Součástí je i něco k zakousnutí.

Můžete si objednat voucher na prohlídku s ochutnávkou, nebo nám rovnou napište či zavolejte a domluvíme se na vhodném datu

Cena: 1500 Kč / Os

Kapacita: Max. 8 osob. (Min 3 os.)

Délka: 2-3 hod.

Voucher zakoupíte zde.

Děláme i degustace mimo lihovar.

Typicky pro firmy, svatby, konference, oslavy. Umíme to s přednáškou na téma JAZYK AROMAT, CIRKULARITA V NÁPOJÍCH, DESTILACE PRO ZAČÁTEČNÍKY a další. Umíme to s filmem, s mikrofony a zvukem, malé i velké akce. Napište, dohodneme se.