BEZ DEBAT

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
1 000 CZK 826,45 CZK bez DPH
BEZ DEBAT

Někdy se povede, že děláte na dvou věcech a spontánně vznikne třetí. Rok si tu Jana hrála s bezinkovým květem. Když jsme ho pak na podzim destilovali první část, šel okolo soudek.

Protože květu bylo opravdu hodně, řekli jsme si, že Janě trošku toho destilátu sebereme a ten soudek si s ním trochu navoníme. Na co? No jasně že na vermuty.

Pak jsme na něj samozřejmě zapomněli. Jenže když se na nás po půl roce vykutálel, bylo to úplně naopak. Ten soudek navoněl bezinku. Vedle florálního aromatu se objevily lehké tóny burbonu, skořice  a vanilka. Ten výsledek nám dělá takovou radost, že jsme se o něj museli podělit. 

 

 Evoluce vybavila kytky fantastickým arzenálem chemických nástrojů, k výživě, obraně, k sexu, ke komunikaci se sousedy... A nám zase dala do vínku výbavu, která nám umožňuje trochu v téhle řeči květin číst. Učíme se lingua flora. Šepot bezinky, báseň dubu.

Bacha, tohohle je opravdu málo. Soudek měl necelých 50 litrů, takže po naředění asi 120 láhví. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení