GIN JANE

První gin u nás, vytvořený ženskou rukou. Lokální byliny, neuvěřitelná vůně a pořádná nálož něhy.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
850 CZK 702,48 CZK bez DPH
GIN JANE

Za každým ginem je příběh. Někdy si ale jeho váhu a smysl uvědomíte až dodatečně. Až když se jako limitka (naše oblíbený slovo) vyprodá a lidi se po něm ptaj ještě za dva roky. "A nechtěla by ho Jane zase udělat?" 

I Janina role se za ty tři roky proměnila. Z pomocné administrativní síly, která nás svou systematičností a organizovaností chránila před chaosem a bordelem ve spotřební dani (a tím i před kriminálem), se stala všemocná ředitelka firmy. Neodpustí nám nic kromě výbuchů tvůrčí energie; ale i tak po sobě musíme následky všech erupcí vždycky uklidit. 

Janina výhoda je, že kromě organizování nás umí zorganizovat i sebe a vlastní čas. Takže si našla čas na vytvoření receptu, sběr bylin, maceraci i destilaci a udělala druhou verzi vlastního ginu. 

Za každým ginem je příběh. Tenhle příběh je psaný ženskou rukou. Ženská intuice se totiž často hned napoprvé dotkne toho nejpodstatnějšího: duše místa, podstaty. Základem všech ginů jsou jalovčinky, ale všechny ostatní byliny se podřizují myšlence příběhu, který ho utváří. Naprostou většinu jeho bylin jsme si vypěstovali nebo jsme je sebrali kolem bájného vrchu Erzu. 

Vůni jalovce tu prohlubuje květ bezinky, lípy, měsíčku a jasmínu. Zemitost a hloubku přináší kořeny anděliky a puškvorce. Lehkost a svěžest dodávají byliny, o které tady na zahradě zakopáváme na každém kroku: meduňka, šánta, rozmarýn nebo popenec. 

 

Reakce Gin Jane na tonic.

 

Recept na míchaný drink.

  

Objem: 500ml

Alkohol: 42%

Doplňkové parametry

Kategorie: GINY
Objem: 500 ml
Alkohol: 42%