Whisky počtvrté (aneb spadlé brady)

Na Silvestra jsme podle plánu pustili ven 100 láhví z prvního sudu. Mailing odešel všem registrovaným (říkáme jim pracovně kmen) někdy před jedenáctou dopolední a prodej trval asi patnáct minut. Následovalo několik desítek rozhořčených nebo rozčarovaných mailů s vesměs stejnou poznámkou: Máte tam nějakou chybu, všechny láhve se tváří jako vyprodané.

Fakt je, že nám spadly brady. Čekali jsme, že o láhve bude zájem a nakonec se vyprodají. Třeba během měsíce. Ale ne za tři minuty. Vážíme si toho a je to pro nás obrovský závazek. Během ledna se musíme rozmyslet, co bude dál. Jestli nabídneme k prodeji zbytek sudu 32 nebo třeba něco jiného.

Ještě během silvestrovského odpoledne se objevil první člověk, který ukořistil láhví víc a jednu chtěl prodat. Řekl si za ní 6.500 Kč. V tuhle chvíli už je tam láhví několik a rozjíždí se hra. Prima. Přesně o tohle tady jde. O hraní. O hledání toho, jak vlastně trh bude fungovat a jestli si postupem času stanoví sám odpovídající cenu. Uvidíme během roku 2021. Přejeme vám do něj to nejlepší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení