ON

Propojili jsme likérnictví a lékárnictví ve spolupráci s doktorem Rodionem Schwarzem. ON & ONA jsou dva prastaré čínské recepty na mužský a ženský afrodiziakální likér. Společně jsme je vyrobili a na rok dali do sudů. Pečlivě jsme je během toho roku ochutnávali, takže víme, že fungují. 

Teď si je můžete vyzkoušet i vy.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
1 963 CZK 1 622,31 CZK bez DPH
ON
Produkty ON ONA4096
Spolupráce

Projevem mužství byla vždy vytrvalost a síla. Už od pradávna ji lidé nacházeli hlavně ve vzácných kořenech a plodech. Spojením jejich hořkosladké zemité chuti zřel světlo světa ON. Vycházeli jsme přitom z původních receptů čínských mistrů, ve kterých stálo, že mezi hlavní účinky těchto bylin patří doplňování a rozhýbavání čchi a doplňování esence ledvin.

Staré texty uvádí, že pravidelná umírněná konzumace dokáže znovu doplnit všech pět cang orgánů, díky čemuž hlava nebělá, tělo lehké jest a roků života přibývá. A není divu, vždyť obsahuje kokotici čínskou, kořen ženšenu pravého a rehmanie lepkavé i kůru zarděnice. Pro doplnění a zesílení účinku, jakož i obohacení chutě, jsme přidali kořen děhelu pýřitého a čínského.

Nechali jsme ho ulehnout po boku jeho milé. Díky magickému dotyku dubového sudu jsme dosáhli zjemnění a zakulacení chutě a umožnili mu dozrát v opravdového muže.

Říká se, že mužská energie s přibývajícím věkem uhasíná. My jsme se s tím však nehodlali smířit!

 

Obsah: 500ml

Alkohol: 26,7%

 

Doporučené dávkování: 1 malá sklenka denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Historie
Objem: 500 ml
Alkohol: 26,7%
Položka byla vyprodána…