4PACK 4 ELEMENTS - VODA, OHEŇ, VZDUCH, ZEMĚ

Všechny čtyři elementy pěkně pohromadě.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
3 592 CZK 2 968,60 CZK bez DPH
4PACK 4 ELEMENTS - VODA, OHEŇ, VZDUCH, ZEMĚ
4PACK 4 ELEMENTS - VODA, OHEŇ, VZDUCH, ZEMĚ
Spolupráce

VODA

Voda je život. Je spjatá s životem od vzniku první živé buňky. Provází vše živé evolucí od samotného počátku.

I jelen se jde napít. Spásal listy měsíčku, trsy rozmarýnu a popence, květy bezu nebo akátu. U potoka vyhrábnul kořen zázvoru a anděliky. Dobře , jak dobře mu udělají bobulky jalovce a koriandru. Dobře , že voda je lůno, které stvořilo život a prostupuje jím od nejmenšího kořínku, do posledního lístku.

Spolu utváří tu nejmenší buňku, ale i myšlenku, která si ji dokáže uvědomit.

 

OHEŇ

Oheň je energie. Oheň je pohyb. Cyklus, který vrací složité k jednoduššímu, život k novému počátku. Rozkládá, aby mohlo být znovu složeno, rozdmýchává vibrace proměny starého v nové. 

Jelen tomu rozumí. , co znamená oheň pro les a jeho následnou obnovu. , co znamená oheň v srdci, kdy je třeba největších vypětí v okamžicích boje. Zná cenu tichého klidu, kdy se laně pasou. Na koriandru nebo puškvorci, Na oddencích zázvoru, kuličkách jalovce a pepř, na plodech bergamotu. 

To všechno v sobě skrývá minulé i budoucí ohně, které nesou pečeť nového života. 

 

 

VZDUCH

 


Vzduch je dech. Vibrace, chvění, resonance, souzvuk a harmonie jako základ našeho jazyka. Prajazyka přírody, kdy slovy jsou molekuly, pomocí kterých se na svých tajných setkáních domlouvají jeleni a jejich laně.

Vzduch je komunikace, médium pro zvuk, pro slova a signály. Heřmánek, rozmarýn, mateřídouška, levandule, šalvěj a nebo jehličí a květ vejmutovky, každá z těch rostlin vyrábí svou vlastní armádu molekul. Molekul, kterými hovoří mezi sebou, kterými volají hmyz, kterými se brání, s jejichž pomocí se rozmnožují. 

 

ZEMĚ

Země je půda pod nohama. Zázračný svět za zrcadlem mikroskopu, vesmír na dotek ruky. Místo, kde se v křehké vrstvičce děje zázrak života, kde prvky a molekuly ří v jednom oslavném tanci a skládají se do nejroztodivnějších forem života.

Země dává šťávu plození, napájí sílu k boji o místo na slunci, žene evoluci všeho živého. Země stvořila jelena. Předala život i jalovci, koriandru, květům řebříčku, mátě, bobkovému listu, citronové trávě, badyán i všemu, co na svém povrchu hostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: CRAFTED FOR FRIENDS
Objem: 500 ml
Alkohol: 45%