ONA

Propojili jsme likérnictví a lékárnictví ve spolupráci s doktorem Rodionem Schwarzem. ON & ONA jsou dva prastaré čínské recepty na mužský a ženský afrodiziakální likér. Společně jsme je vyrobili a na rok dali do sudů. Pečlivě jsme je během toho roku ochutnávali, takže víme, že fungují. 

Teď si je můžete vyzkoušet i vy.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
1 963 CZK 1 622,31 CZK bez DPH
ONA
Produkty ON ONA4010
Spolupráce

Již po staletí lidé věřili, že rostliny a různé pochutiny mají sílu rozdmýchat žár lásky. Nechali jsme se tím inspirovat a spojili hluboké znalosti nejvýznamnějších léčitelů staré Číny s poznatky moderní vědy, aby tak vznikla tato unikátní receptura.

ONA má jediný cíl - podpořit u ženy vášnivější prožitek intimních chvil, doplnit a rozhýbat jí takzvaně krev. Díky ročnímu zrání v sudu jsme dosáhli zjemnění a zakulacení chutě použitých kořenů a voňavých květů, přirozeně jej nechali prostoupit vůní dubového dřeva a zesládnout díky černému rybízu a kustovnici čínské.Staré texty praví, že zde použité byliny díky mírné stimulaci mingmenu rozhýbávají v ženském těle energii, čímž mohou podporovat plodnost, vyživovat krev a doplňovat esenci ženských ledvin. Dokonce se uvádí, že pravidelné užívání malého množství nadlehčuje tělo, zkrášluje barvu pleti a zároveň dodává odolnost vůči stáří. Vykouzlí ruměnec ve tváři, bezstarostný úsměv a chuť užívat si života.

Autor původního receptu praví: "A náhle veselá slečna na stole tančila jako nikdy dříve, svůdná a darebná, malovat a milovat se chtěla."

 

Obsah: 500ml

Alkohol: 26,6%

 

Doporučené dávkování: 1 malá sklenka denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: LIKÉRY
Objem: 500 ml
Alkohol: 26,6%